Było wspaniale 😉
Dziękujemy wszystkim małym i dużym za wspólny czas i zabawę
Byliście rewelacyjni !!!
Nasze info się sprawdziło, bo pogoda nam dopisała
A wszystkim dzieciom składamy najlepsze życzenia z okazji Dnia Dziecka,
niech spełniają się Wasze marzenia !
#happydaysszczęśliwedni #piknikrodzinny
Szukajcie nas w koszalińskich przedszkolach.
Do zobaczenia