Było wspaniale 😉

Dziękujemy wszystkim małym i dużym za wspólny czas i zabawę

Byliście rewelacyjni !!!

Nasze info się sprawdziło, bo pogoda nam dopisała
A wszystkim dzieciom składamy najlepsze życzenia z okazji Dnia Dziecka, 
niech spełniają się Wasze marzenia !
#happydaysszczęśliwedni #piknikrodzinny

Szukajcie nas w koszalińskich przedszkolach.
Do zobaczenia