No i zakończyliśmy kolejny rok matematycznych przygód z MatMisiem

Było….wspaniale, odkrywczo, niestandardowo, nowocześnie i pomysłowo. 
Zabawę łączyliśmy z nauką i staraliśmy się dobrze wykorzystać czas. Naszym 6-latkom życzymy sukcesów w szkole, a MatMiś trzyma za Was kciuki. 

Poniżej trochę wspomnień.

 Zapraszamy na zajęcia z MatMisiem w nowym roku szkolnym 😉