No i zakończyliśmy kolejny rok matematycznych przygód z MatMisiem
Było….wspaniale, odkrywczo, niestandardowo, nowocześnie i pomysłowo.
Zabawę łączyliśmy z nauką i staraliśmy się dobrze wykorzystać czas. Naszym 6-latkom życzymy sukcesów w szkole, a MatMiś trzyma za Was kciuki.
Poniżej trochę wspomnień.
Zapraszamy na zajęcia z MatMisiem w nowym roku szkolnym 😉